Hubnutí hlavou

19.03.2017

Hubnutí je mnohem více záležitostí "hlavy", než stravy. 

Tento fakt si mnozí lidé nechtějí připustit, ale v hlavě vše začíná a zrovna tak končí. Mám s tím svou vlastní zkušenost. a to hned dvojí. 

První je stará cca 10 let, kdy ručička na váze začala nenápadně překročovat číslo 90 (což při mojí výšce 173 cm je už "over limit") a kalhoty se mi v pasae začaly nápadně zmenšovat.  Musel jsem si v hlavě přerovnat pár věcí, pravda, trochu jsem upravil jídelníček, ale zjistil jsem, že mi to vůbec nevadí (a to právě díky tomu, že jsem si to přerovnal v hlavě) a světe div se, kila šla dolů téměř o 20  a to za 4 měsíce! Váhu jsem si držel hodně dlouho naprosto v pohodě, ale postupem doby, zejména díky stresu, jsem nějak pozapomněl na svoje "PROČ" co se mojí váhy (rozuměj hmotnosti) týká a letos v lednu jsem si opět všimnul, že kalhoty jsou nějaké těsné. Když jsem si stoupnul na váhu, zděsil jsem se (nijak pravidelně se normálě totož nevážím), nebyl jsem daleko od devadesátky.

Takže šup, řekl jsem si, přerovnat "dráty v hlavě" a za necelé 2 měsíce mám 8 kilo dolů, ještě dvě a jsem na své emočně pohodové úrovni, kde je mi dobře.

Hlava dělá holt zázraky, pokud víš jak na to.

P.S.

Dnes je 26.3.2017 a už jsem na své emočně pohodové úrovni váhy (rozuměj hmotnosti).

9.4.2017 Další 2 kila jsou dole! :-)